Beautyline professional Korce

Bulevardi Fan Noli Korçë, Albania
069 918 12 18

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Parukeri

Beautyline Professional
Me 20 Vite eksperience dhe pasionin per perkujdesien e flokeve dhe trupit,ofron prodhime made in Eu,dhe rezultate te prekshme.

f                                                                 Rezervo

Informacion shtesë: