Restaurant The Change

Rruga 10 Deshmore e Pojskes, Pogradec, Korce, Albania
0683604244

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

The Change i ndodhur në zemër të liqenit të pogradecit. I cilësuar si një nga restorantet më të mira dhe me frymë perëndimore të jep mundësinë të shijoni pjatat më të mira dhe më të shijshme. SHUMËLLOJSHMËRIA, CILËSIA DHE PASTËRTIA TË BËJNË TË ZGJEDHËSH GJITJMONË ATË, THE CHANGE.

Address: Rruga 10 Deshmore e Pojskes, Pogradec, Korce, Albania

f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

7:00 - 11:00

Informacion shtesë:

Hymeti’s Palace

Bulevardi Europa Pogradec, Korce, Albania
+355 675000800, +35583604444

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Hymeti’s Palace lindi më 17 shtator 2016. I vlerësuar nga klientët si një simbol ekselent i mikëpritjes me 5 yje, Hymeti’s Palace është universi i elegancës, traditës dhe shërbimit. I gjendur vetem pak metra larg liqenit, ai ju ofron vizitorëve një mundësi ideale për të soditur liqenin e mrekullueshëm të Ohrit. Vendndndodhja e tij në qendër të qytetit dhe akomodimi juaj në Hymeti’s Palace, do t’ju shërbejë për të lehtësuar veprimtarinë tuaj administrative, financiare, tregëtare si dhe të shijoni bukuritë natyrore, historike e kulturore të qytetit të Pogradecit. Ejani të kaloni momente relaksi në një prej dhomave apo suitave, si dhe të shijoni kënaqësinë gastronomike në bar dhe restorant, nën tingujt e muzikës klasike.

Adresa: Bulevardi Europa Pogradec, Korce, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

24h

Informacion shtesë:

Restaurant Blealb

Pogradec, Lin, Korce
0697489798

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

 

Hotel Blealb i vendosur në Lin midis një oazi të bukur me freskinë e malit dhe praninë e liqenit të dhuron kënaqësinë e verës.
Dhomat janë shumë të rehatshme edhe të përshtatshme.
Si edhe kuzhina shumë e mirë të bëjnë të shijosh sa më mirë pushimet.
Ejani tek ne se do ti gjeni të gjitha.

Adresa: Pogradec, Lin, Korce

f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

24h

Informacion shtesë:

Paketa:

Restorant Shaholli

RR.NACIONALE,KORC.BILISHT.KM.3 Korçë
069 403 5008

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Taverna”Restorant”vellezerit”shaholli.Themeluar në datë 30.01.2003 dhe e lokalizuar në një nga vendet me pamjen panoramike më të bukur në qytetin e Korçës, Taverna – Restorant “Vëllezërit Shaholli” është vendi ideal për të shijuar një vakt tradicional – mesdhetar.

Historia e tavernës”restorant”vellezerit”shaholli i ka fillimet e saj në shtetin Grek, si një biznes familjar ku pas një përvoje 12-vjeçare, arti i kuzhinës u kthye në pasionin kryesor për familjen. Si rezultat, fillimet e saj u përqëndruan tek gatimet greke e më pas, me kalimin e viteve, u shndërrua në një sipërmarrje të vërtetë për eventet kryesore familjare. Eksperienca e gjatë e kulinarisë në treg, shkoi përtej gatimit tradicional, pasi i hapi rrugen specializimit në kuzhinën greke dhe mesdhetare. E aftë të servirë me profesionalizëm, si dhe të mirëpresë një numër mjaft të gjerë prej 1200 klientësh ne dite duke vënë në dispozicion dy ambiente restorante me salla të mëdha dhe dy ambjente taverna, sot taverna”restorant”vellezerit”shaholliofron një shumëllojshmëri mundësish për të eksploruar specialitete të ndryshme rajonale dhe mesdhetare.

Shërbimi i ofruar është tepër cilësor dhe i kulturuar pasi stafi i kamarierëve është i vëmendshëm ndaj klientëve dhe i prirur për t’iu përgjigjur sa më shpejt nevojave te tyre. tek taverna”restorant”vellezerit”shaholli”ju garanton-guzhine profesionale ambjente bashkohore staf i kualifikuar eksperience 12 vjecare  cilesi e garantuar stil unik

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

00:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:

Bar Restorant Shëndëllia

Rruga Kongresi i Përmetit, Korçë Albania
069 460 6505

Përshkrimi i biznesit:

Ofert e re   Rezervo

Kategori:  Restorant

Bar Restorant Shëndëllia ofron specialitetet me te mira te kuzhines tradicionale shqiptare te gershetuar me ate mesdhetare.

Te ndodhur kudo ku kerkohet cilesia me e larte e gatimit dhe konforti maksimal.

Specialitet e Bar Restorant Shëndëllia : përfshijnë: Sallatat, Pastat, Rizotot, Perimet dhe Mishi ne zgare ose kombinimet e ndryshme.

Një nga specialitetet tona janë gatimet ne furre me dru.
Mikpritja e veçantë dhe ndjenja e pakrahasueshme e kënaqësisë kanë bërë që klientët tanë ta konsiderojnë :Bar Restorant Shëndëllia  si një shtëpi jashtë shtëpisë.

 

Web f Insta

Orari:

Open: 9:00-22:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: