Hotel Perla

Pogradec, Korce, Albania
0684019494

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hotel Perla ndodhet buzë liqenit të mrekullueshëm të Ohrit, 500 metra larg qendrës së qytetit të Pogradecit, dhe vetëm 20 m larg bregut të Liqenit. Hotel Perla është një godinë pesëkateshe moderne, me një taracë te rrethuar me lule e gjelbërim gjatë gjithë vitit. Restoranti ju shërben ushqim të shijshëm me specialitete ndërkombëtare dhe tradicionale shqiptare. Hoteli ka 26 dhoma dhe 4 suita të mrekullueshme, me hapesira të bollshme të dekoruara me shije. Dhomat janë të gjitha me ajër të kondicionuar, ndërsa interneti është free WI-Fi në gjithë mjediset e Hotelit . Recepsioni është i hapur 24 orë, dhe ofron shërbime valutore, hekurosje e shërbime lavanterie. Hoteli ka një dyqan suveniresh ne katin e parë. Parkimi është falas. Parku kombëtar i Drilonit është 4 km larg, ndërsa Parklu Nacional i Maqedonisë Galicica është 15 km larg. Hotel Perla është vlerësuar nga Shoqata e Turzimit Shqiptar dhe Ministria e Turizmit me Çmimin e Markës së Cilësisë, për një shërbim tepër të mirë dhe cilësor.

Adresa: Pogradec, Korce, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

24h

Informacion shtesë:

Bujtina Leon’s Apartments

Rruga Bardhyl Pojani, Korçë, Albania
+355 67 486 6381

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Bujtina Leon’s Apartments eshte nje ambiente fantasitk .ku gjeni gjithe lshmerine tuaj ,Si me familje po dhe me shoqerine apo miqesine qe do kalin per te vizituar zonen .

Web f Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Villa Themistokli

Bulevardi Shën Gjergji, Korçë, Albania
069 944 5029

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Vendi ku ju do të zbuloni kuzhinën më cilësore shqiptare, italiane dhe atë mesdhetare. Tek ambientet e vilës ju do të gjeni rehatinë e shijimit të një pjate të përgatitur me mjeshtëri dhe stil, shoqëruar me një gotë verë të përzgjedhur Kaliforniane.

Villa Themistokli ju mundëson gjithashtu organizimin e eventeve tuaja të paharruara, shërbimin delivery kudo që ndodheni, përgatitjen dhe ofrimin e kateringut më cilësor dhe të veçantë që keni provuar, si dhe evente të ndryshme live pranë kopshtit të kuruar të vilës.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

10;00-23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: , ,