Korce,”Super Oferte” ,Leshohet me qera objekti

Bulevard Republika Korce
+355697329294

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re Rezervo

Korce, leshohet me qera objekti i sapo rikonsturktuar 4 katesh. Ndodhet ne qender te qytetit te korces, tek bulevard republika perballe katedrales. Leshohet me qera me nje kosto prej …..euro/muaj, cmim ky i cili arsyetohet nga vete cilesia, mbi te gjitha nje cmim i diskutueshem ne varesi te asaj cka ju ofroni dhe kerkoni. -Kati 1 Ka nje siperfaqe prej 428m2 , ku perfshihen 7 ambiente sherbimi, 8 banja , koridor + salle e madhe 144m2. -Kati 2 Ka nje siperfaqe prej 285m2 , ku perfshihen 7 ambeinte sherbimi dhe secili i pajisur me banjo perkatese. -Kati 3 Ka nje siperfaqe prej 285m2 , ku perfshihen 7 ambeinte sherbimi dhe secili i pajisur me banjo perkatese. -Taraca Eshte nje ambient shplodhes me pamje te mrekullueshme dhe gjelberim, e cila do i lihet ne perdorim personave te cilet do administrojne katet e meposhtme duke e shfrytezuar sipas deshirave dypaleshe(pronar-qeramarres) -Komplet Objekti Rikonstruksioni i godines sapo ka perfunduar.Punimet e bera ne te jane te cilesise se fundit ku perfshihen : .Shteras e poshtme eshte parket i cilesise se pare dhe pllaka majelike, shkallet komplet mermer , anesoret skelet inoxi dhe xhamllek. .Dyeret dhe dritaret jane duroplast kategoria e pare, dopioxham, termik triplex. .Dyeret e brendshme eltjev. .Komplet objekti eshte i termoizoluar , katergoria e pare gjermane e KNAUF , ku muret e veshura me gipso dhe lesh xhami te cilat mundesojne ambiente te fresketa ne vere dhe te ngrohta ne dimer. .Ndricimi LED ,si brenda dhe jashte objektit. .Eshte i insaluar sistemi i kamerave te sigurimit per pjesen e brendshme. .Sistemi i ngrohjes eshte bere i mundur nga sistemi “CHILLER” mitsubishi , ku perfshihen 3 opsione ne 1 (ngrohje,ftohje,aspirim) ku cdo kat ka sistemin e vet perkates.

Web f Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: