Guest House Bujtina Leon

Rr. Shpresa Palla 3, 7001 Korçë, Albania
00355 82 256 405

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re Rezervo

E vendosur në një ndërtesë me karakteristika tradicionale të arkitekturës lokale, Guest House Bujtina Leon ndodhet në qendër të Korçës. Ofron Wi-Fi falas dhe biçikleta me qera. Ajo ofron dhoma dhe suita me një TV kabllor LCD. Prona ndodhet prapa Katedrales Ortodokse, në një rrugë të shtruar me gurë kalldrëm dhe të rrethuar nga shtëpi të vjetra. Zona e pritjes ka një fireplace para të cilit mysafirët mund të shijojnë verë, çaj ose ushqim shtëpiak. Një tarracë e zakonshme prej druri është gjithashtu një vend i mirë për t’u çlodhur. Vetëm pak hapa larg, vizitoret mund të vizitojne Muzeun e Arteve Mesjetare, Muzeun Arkeologjik dhe vende të tjera kulturore. Stacioni i autobusëve të Korçës është 15 metra larg, ndërsa Pazari i Vjetër mund të arrihet në 80 metra. Kufiri Grek është brenda 35 km nga Leon Bujtina. Ne flasim gjuhën tuaj!

Web f Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Check-in 13:00 - 00:00
Check-out 07:00 - 12:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: