Casa Gaçe Hotel

Rruga Çlirimi i Korçës, Albania
069 625 5552

Përshkrimi i biznesit:

Ofert e re Rezervo

Casa Gaçe ndodhet në zemër të malit Morava në Korçë, rreth 1 km nga qendra e qytetit.

Ju mund të shijoni restorantin në vend që shërben ushqime të shijshme ndërkombëtare dhe pjata tradicionale lokale.

Wi-Fi, të gjitha dhomat dhe suita janë me ajër të kondicionuar dhe vijnë me TV satelit.

Një banjo me dush është dhënë në çdo njësi. Shtesa të tjera përfshijnë tualetin kompliment dhe një tharëse flokësh. Mëngjes tradicional është shërbyer në restorant .

Parkim falas private.

Web f Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

8:00 - 23:30

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: